Restart

סדנאות סופשבוע:  


יש משפטים כשאנחנו שומעים אותם, צריך להדלק לנו אור אדום, שמשהו לא בסדר. משפטים כמו: "אין לי זמן לנשום"  "אין לי דקה לעצמי" "אני בעומס יתר" "בערב אני גמורה ואין לי אנרגיה לחשוב על שום דבר, אני רק מחכה לסופשבוע כדי לנוח קצת".
מכירות את המשפטים האלו? משתמשות בהם? הרבה מהמשתתפות בסדנאות אומרות אותם וכולנו יודעות שמאחורי כל משפט כזה עומד עולם ומלואו, מאחורי כל משפט כזה עומדת אישה, שמסיימת יום עבודה אחד ומתחילה יום עבודה נוסף בבית, אישה שמפעילה אופרציה שלמה. בעולם העסקי, האישה הזו הייתה נחשבת למטאור... אדם אחד, שעושה גם את תפקיד המנכ"ל, הסמנכ"ל, קשרי החוץ, גיוס הכספים, התיאומים, ההסעים, התחזוקה, ההזנה ומה לא? ציידי ראשים היו חוטפים אנשים כאלו, מציעים להם משכורות ענק, תנאים מדהימים, רק שיסכימו לבוא ולעשות את מה שהם עושים.
בחיים האמיתיים אנשים, ובעיקר נשים עושות את זה כל יום. בין אם הן עובדות ובין אם לא, בין אם יש להן ילדים ובין אם לא. הן מחזיקות בעשרות כובעים ותפקידים, מתמרנות בין הרופאים לפגישות עם המורים, לסופר מרקט, לחוגים.
אין ספק שהתנהלות כזו דורשת גמישות, כח רצון, מחויבות, התמדה ועוד יכולות וחוזקות רבות ומגוונות.

אז איפה הנקודה שבה זה כבר לא עובד? אחרי שהילדים מטופלים, הבית מסודר, האוכל מוכן, החשבונות משולמים, המשכורת נכנסת, אפילו הכלב אכל...

 מי לא ברשימה? זו שעשתה את כל זה... בעיקר הגוף שלה, או הנפש שלה או שניהם....

 וכאן נוצר פער כואב ולא פשוט, "את העניינים שלי אני דוחה וכשאני מתפנה זה כבר מאוחר מדי. אני עייפה מדי, אין לי כח לכלום".

 "אני בשביל כולם, אבל אני לא בשבילי"

 אז אם המצב הזה נשמע לך מוכר מדי וכאוב מדי, את מוזמנת לקחת נשימה קטנה רק לרגע, ולדמיין לעצמך שכל זה יכול להתקיים בצורה קצת אחרת, טיפה יותר מאוזנת, עם קצת יותר זמן לעצמך, עם השקעה בגוף שלך. דמייני לרגע אחד שכל זה כבר קרה, שאת מאוזנת יותר, עדיין אמא למופת, אבל אמא למופת שמרגישה טוב עם עצמה ועם הגוף שלה, שמאכילה את עצמה באותה תשומת לב כמו את הילדים שלה, שמקפידה ללכת לחוגים שלה בדיוק כמו שמקפידה לשלוח את ילדיה לחוגים שלהם. שמורידה מעצמה מעט מן העומס כדי להיות מסוגלת להמשיך לתפקד בצורה נינוחה ומיטבית לעוד שנים ארוכות ובריאות.

 אין ספק שלעיתים הפער בין מה שאנחנו מדמיינות לעצמנו, לבין המציאות בשטח, הוא עצום. אבל כל פער ניתן לצמצם, ולו במעט. אפשר להתחיל מדבר אחד שאת מאוד רוצה לעשות עבור עצמך- לפעמים שינוי של דבר אחד קטן, יכול להוביל בטווח הרחוק לשינויים הגדולים באמת. קחי רגע לעצמך ותבדקי מה הדבר הקטן האחד הזה, שאת יכולה לעשות עבור עצמך היום, השבוע, השנה?

 צעד קטן לשינוי גדול, כי צריך להתחיל מאיפשהוא...

עושות ריסטארט- סופשבוע חובה לנשים שצריכות הפוגה 


בסוף השבוע הזה תהיה לך סוף סוף הזדמנות לעצור,

להיות רגע עם מה שיש ומה שאין, 

להתחבר לגוף, לנוח ולהנות מהפשטות של הדברים. 

כשנעצור רגע וניקח הפוגה מהכל, ננשום, נרקוד ונעשה קצת מדיטציה, 

נקבל ראיה צלולה יותר של המציאות, של הרצונות והצרכים שלנו. 

אין פה מאמץ, צריך רק להרשם ולבוא עם תיק של בגדים ואולי ספר טוב.

הטבע, המוסיקה, החברותא וההנחיה כבר יעשו את העבודה בשבילך

אל תגידי לא לכזו הזדמנות, שרייני את מקומך עוד היום...

מה יהיה בסדנא?

NLP ודמיון מודרך 

מדיטציות אקטיביות 

ריקוד ותנועה אינטואיטיבית

אכילה מודעת 

חברותא של נשים כמוך 

שקט ושלווה

זמן לעצמך

תאריכים סדנאות הריסטארט 2019-2020:

זמן מדבר 15-16 לנובמבר 19

נווה שלום 24-25 לינואר 20

 זמן מדבר 5-6 ליוני 2020

 הסדנא כוללת את הלינה, ההדרכה והפעילויות, 4 ארוחות, שתיה חמה

מתחילות ביום שישי בשעה 12:00 ומסיימות ביום שבת בשעה 17:00
 

 

קטעי מכתבים מלקוחות

 • "מי היה מאמין שאני באמת אצליח לרדת במשקל וגם לשמור עליו, עכשיו חמש שנים אחרי? אני בטח לא האמנתי, אבל את ידעת שזה אפשרי ועזרת לי עם זה. תודה!"
 • "עכשיו אני קצת מתחרטת על כל השנים האבודות שבהן פגעתי לא מעט בגוף שלי, עכשיו אני יודעת מה נכון לי ולא נכון לי וזה יותר חשוב מהכל"
 • ירדתי 10 קילו לפני 7 שנים והפעם זה לתמיד!
 • "השארתי מאחורי 41 שנה ו-14 קילו של אכילה גרועה"
 • "לא באמת האמנתי שיש לי סיכוי לצאת מזה. וככה הסתובבתי שנים. עד שלא התחלתי להאמין, שום דבר לא השתנה. עכשיו אני מאמינה ומודה על כך כל כך"
 • "לכל עת וזמן לכל דבר תחת השמש"
 • ..."ועכשיו התפנה לי מקום במוח לדברים החשובים באמת"
 • "ההתחלה הייתה להחליט שאני באה כל שבוע. ההמשך היה כשבאתי גם כשלא הלך לי. אז דילגתי על שקילה, אבל זכיתי במלא תמיכה. חיפשתי שוטר שיגיד לי מה לא לעשות וינזוף בי, במקום זה קיבלתי הכוונה רכה ונעימה, ככה שלא הייתה לי ברירה, אלא למצוא את המשמעת בתוכי".
 • "נפרדתי לשלום מהחנויות למידות גדולות, חזרתי לעצמי"
 • "אי אפשר להגיד שזה היה קל, אבל פשוט החלטתי שאני נשארת, כי כל אופציה אחרת גררה עוד ועוד השמנה בסופו של דבר"
 • "הרגישות וחוסר השיפוטיות של נגה שבו את ליבי, אז נשארתי כדי לגלות שהגישה הזו עוזרת לי להפטר מהשיפוטיות שלי לגבי עצמי שהורידה אותי ביגון שאולה".
 • "גם היום, 6 שנים אחרי, עדיין מהדהדים לי משפטים ששמעתי בסדנא"
 • "כשכולם שאלו אותי מה אני עושה, לא ממש הצלחתי להסביר, זה היה שונה מכל דבר ולמרות שזו הייתה קבוצה, זה היה עדיין מאוד מדויק בשבילי"
 • "תמיד כשישבתי בכל הקבוצות הענקיות של ההרזיה, חשבתי שזה הפתרון בשבילי, כי זה נותן לי מסגרת, אבל זה אף פעם לא הספיק, הייתי צריכה גם תמיכה אישית והבנה שמעבר לנושאים הטכנים"
 • הצלחתי לעשות את הבלתי אפשרי, כל השאר קטן עליי (חוץ מהבגדים שלי...) אוהבת אותך...
 • "איזו חוויה נפלאה! באמצע המירוץ של החיים, כאשר אני מנהלת (ללא הבחנה) שגרת תזונה לקויה ושגויה. החזקת לי את היד ועצרת אותי, עצרת אותי לרגע (ליומיים) לחשוב ולהרגיש וזה היה מדהים. כל תרגיל ותרגיל שהעברת היה מעורר מחשבה ולפעמים השתאות- איך לא הבנו את זה קודם? נסיונות המחשבה היו ממשיכים לבוא ולהעלם ולהשאיר חותם קטן של כשלון... אני חושבת שמהיום תהליך האכילה יהיה שונה בעקבות הסדנא"
 • "בעזרת הטכניקות שלך, הצלחתי להבין איך מה ולמה"...
 • "כשנפש רגישה פוגשת את העיניים הרגישות של נגה, הכל יכול לקרות"...
 • "רציתי לאמר תודה על ההכוונה והדרך,את נוגעת בכל דבר בדרך קליליה ומאוד מדויקת עם המון הבנה ורגישות לכל אחת ,אך יחד עם זאת אין הנחות,את עושה את זה נפלא"
 • "הסדנא הייתה שילוב נדיר של מקצועיות תזונתית, עם נגיעה עדינה ועמוקה במקורות הבעיה, הרגשתי שזה לא יכול להיות יותר נכון בשבילי וזה באמת עזר לי להפטר מכמה דפוסים שליוו אותי יותר מדי שנים"
 • "הכי משמעותי בשבילי היה להבין את הסיפור שאני מספרת לעצמי בכל הנושא הזה, כשהבנתי שאין בו תקווה וסיכוי חיפשתי אותן בכל מקום, עד שמצאתי"...