לקוחות מספרים

מסגרת מנצחת
אבנר
אל נגה הגעתי במצוותה של אשתי (מטופלת אצלה) האמת שלא רציתי שוב להתנסות בהתמודדות הזאת אומנם עסקתי בפעילות גופנית מדי יום ולמרות זאת שמנתי (אהבתי לאכול).
למרות שהידע על תזונה נכונה ואיך לרדת במשקל הוא זמין ונחלת הכלל, היכולת לעשות בו שימוש ראוי ולהצליח בא אלי רק הודות ליכולתה המקצועית והמופלאה של נגה להתאימו אלי, נגה ידעה להקנות לי טכניקה והרגלים לתזונה הנכונה והעניקה לי חיזוק מנטאלי תוך חיפוש ומציאת גורמים מדרבנים, בעידודה והדרכתה של נגה בצעתי מעבר הדרגתי לריצה ועבודה בתרגילים לחיזוק השרירים של חלק גוף עליון. יחד קבענו משקל מטרה שאליו אני אמור להגיע,
למרות שבתקופה הזאת היו גם נסיגות כאן נגה ידעה איך להחזיר אותי למסלול והתוצאות הגיעו כעבור שנה ועשרה חודשים כאשר הצלחתי להגיעה למשקל היעד בהשלת 14 ק"ג ממשקלי. קשה לתאר במילים את המשוב החיובי האדיר שקיבלתי מאשתי ומכל הסובבים אותי, אני בעצמי התפעלתי מגופי השרירי והחטוב ומהכושר הגופני שלי ואפילו הפסקתי לנחור בשנתי, אשתי הוציאה את הארנק וקנתה לי בשמחה מלתחה חדשה, הישנה פשוט  זלגה עלי.
האם זהו? האם הגעתי "לחוף מבטחים" ואפשר לנוח "על זרי הדפנה"??? לא ולא מסתבר בדיעבד שאורח חיים בריא ושמירה על משקל תקין היא התמודדות לכל החיים ויתכן כי היא אף קשה יותר מתקופת ההרזיה עד משקל המטרה/היעד .
לשאלתי בנושא נגה השיבה כי התוצאות הנ"ל נשמרות הכי טוב כאשר ממשיכים לשמור על מסגרת טיפול
בתדירות ובמינון נכון ומשתנה בהתאם ואם ארצה היא לרשותי.
אחרי ברורים שעשיתי והסתכלות על מיקרים רבים הדומים לי (לא חסר) החלטתי להמשיך במסגרת עם נגה!
ואכן ההתמודדות על שמירת  ההישגים לא קלה כלל כי החיים מורכבים ואפילו סוערים לעיתים,
אך בעזרת הכלים שרכשתי מנגה והשמירה על מסגרת (מנצחת) תומכת ומחייבת אני חווה הצלחה באורך חיים בריא ושמירה על משקל המטרה.